6 thoughts on “Nusja qё u paralizua njё muaj pёrpara dasmёs

  1. Bashkejetesa eshte e veshtire kur jane te dy normal, dhe akoma me e veshtire kur nje partner nuk eshte ‘tamam’. Pastaj… me duket gjest shume human, pasi ajo femer rrezik qe as nene s’ka per t’u bere ndonjehere! E cfare gezimi ka jeta ne cift kur ke nje partner invalid dhe s’ke femije? Sakrifica e tij eshte shume here me e madhe se sa po ta mendosh perciptas. Zoti e bekofte!

  2. MENDIMI IM KY on said:

    o zot cfar fatkeqsie as hasmit s’ja uroj ky mashkull po qe paska shpirt njeriu Me kete qe po ben meriton me te mirat e kesaj bote SHPRESOJ QE TE VAZHDOJN BASHK DHE ME TEJ

  3. milanezi on said:

    ani de kur t betohet ne te mir e ne te keq

  4. WAW,,,,,,,,RRENQETHESE…..VERTETE ME VJEN KEQ PA MASE,,,,,UROI ASKEND MOS TI NDODH…..

  5. Nje ngjarje shume e dhimshme, por mahnitese. Gati nuk me besohet qe ai djali ka pranuar ose me mire qe ka dashur te qendroje prane saj…

  6. nje xhest me te verete shume fisnik i djalit…bravo qe per as nje moment nuk e la vetem..ye lumt djale

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *