Lajme Shqip Friday, 27 September 2013 13:16

Dy të rinj janë gjetur të vdekur në banesat e tyre në Tiranë ditën e sotme. Burime të policisë kanë thënë se 18 vjeçari Redlan Krasniqi është gjetur i vdekur paraditen e sotme në banesën e tij në rrugën “Karl Gega” në Tiranë.

I riu dyshohet se mund të ketë vdekur si pasojë e rrymës elektrike që mund ta ketë zënë. Ndërkohë një tjetër viktimë është gjetur i vetëvarur në banesën e tij.

Policia ka thënë se shkaqet e vetëvrasjes së 27 vjeçarit Ermal Zaimi ende nuk janë zbardhur, por sipas të dhënave i riu vuante nga depresioni dhe kishte tentuar të vetëvritej edhe njeherë tjetër më parë.