Lajme Shqip Tuesday, 26 July 2011 13:22

Sulmuesi francez i Hercules, David Trezeguet mund të vijë në konsideratë për Barcelonën, sidomos për Guardiolan, i cili e ka shitur qendërsulmuesin Bojan tek Roma dhe i mbetet vetëm Villa si qendër, kështu që ka nevojë edhe për një qendërsulmues, e ai mund të jetë Trezeguet.

Barcelona thuhet se do të negocioj me Hercules për ta blerë Trezeguet, por Guardiola po mendon ta fusë në skuadrën e parë edhe Sorianon.