Lajme Shqip Friday, 29 July 2011 08:36

Ylli i Bayern Munich, Bastian Schweinsteiger ka refuzuar të mbyllë derën për një lëvizje në AC Milan.

Schweinsteiger është përmendur si njëri ndër “Mister x” që nënpresidenti, Adriano Galliani, ka ngacmuar tifozët këtë verë.
Galliani është takuar me drejtorët e Bayern dje, thotë “Corriere dello Sport” dhe është e sigurt që të ketë pyetur për mesfushorin Gjerman.
Nga ana e tij, Schweini ka thënë: “Unë kam një kontratë deri në vitin 2015, por në futboll kurrë nuk i dihet.”