Lajme Shqip Tuesday, 08 October 2013 16:42

Vajza e mitur me emrin Duda e cila përmes një video të shfaqur në rrjetet sociale, shihej duke rrahur një shoqe të sajën, tani është bërë subjekt i kërcënimeve dhe fyerjeve të shfrenuara, të cilat lansohen në forma të ndryshme, kryesisht përmes facebookut. 

Lidhur me këto kërcënime, ka reaguar vetë e mitura, përmes profilit të saj në facebook, ku ua bënë me dije këtyre personave, se pavarësisht kësaj ajo nuk ndihet fare e frikësuar. Bile ajo shkon edhe më tej, duke thënë se të gjitha këto kërcënime është duke i mbledhur për t’i paraqitur në polici. 
“Nalnu me ton kto kercenime se synin nuk ma trembni edhe pse jom femije 14 vjeqare ju veq e kallxoni veten qe po munoheni mu kallxu te fort me ni fmi si une problemin tem e ka marr ne dore policia edhe shkolla kshtu qe ju tjert qka kercenoni krejt ato ka mi qu ne polici edhe veq vetit keq qka i boni tung”, shkruan kjo vajzë në profilin e saj në facebook.