Lajme Shqip Monday, 01 August 2011 10:39

Pamela ёshtё njohur gjithnjё pёr tendencёn e saj tё egёr dhe provokuese. Megjithёse 44-vjeçare ajo ёshtё shfaqur po aq e gjallё dhe e bukur si tё ishte akoma vajza e Baywatch-it.

Ajo, nёnё e dy fёmijёve, ka festuar me shoqёrinё e saj nё klubin e natёs Chateau, brenda ambienteve tё Hotelit Paris, pavarёsisht se ditёlindja e saj ishte pёrpara njё muaji, mё 1 korrik.

E veshur me njё fustan tё bardhё dhe tё shkurtёr, qё tё ngjan mё shumё me njё kёmishё nate, ajo ka festuar me miqtё e saj dhe ka pirё shampanjё gjatё gjithё mbrёmjes.

Tavolina e saj VIP ishte e mbushur vetёm me miqë meshkuj. Ajo ka kёrcyer dhe ёshtё argёtuar pa e vrarё mendjen pёr rripin e fustanit qё i ishte kёputur.

Pamela ka ditur ta argёtojё veten e saj tё shkujdesur mё sё miri. (LajmeShqip.com)