Lajme Shqip Friday, 27 September 2013 21:50

Këngëtari dhe realizuesi i shumë hiteve të kësaj vere, Blero ka treguar se jo vetëm që është një njeri i denjë dhe i përkushtuar për familjen, por që është edhe një besimtar i devotshëm.

Në rrjetin social “Twitter”, Blero ka shkruar ”para Zotit jemi të gjithë të njëjtë !!! Të falesh Gjyman është ndjenja ma e mirë për mua !!!”, duke treguar kështu edhe anën e tij shpirtërore.

Përndryshe, ky vit mund të llogaritet si viti më i suksesshëm i Bleros, pasi solli shumë projekte që u pëlqyen nga publiku, shkruajnë mediat vendore.