Lajme Shqip Monday, 19 August 2013 15:20

Jose Mourinho ka ripërsëritur kërkesën për një sulmues në ekipin e tij. Ai nuk ka folur për emra por ka lënë të kuptohet se do të mundohen të sjellin një sulmues të ri në Stamford Bridge.
“Ne do të përpiqemi deri në ditën e fundit për të shtuar një lojtar të ri në skuadër, një sulmues, por në këtë moment çdo sulmues ka një klub, çdo sulmuesi i takon dikujt dhe unë nuk mendoj se është etike që unë të përmend emrat e lojtarëve që i përkasin klubeve të tjera”, tha Mourinho.