Lajme Shqip Friday, 06 December 2013 12:23

Kim ka pasur operacione të shumta plastike. Ndërhyrje Kim mësohet të ketë pasur në gji,  dhe një intervenim në hundë, ka treguar një kirurg plastik në konfidencë për Hollywoodlife. Një burim tjetër ka treguar se ajo poashtu ka pasur ndërhyrje edhe në prapanicë.

Kim e pati mohuar këtë, duke thënë që nuk ka pasur intervenime, madje pati shkuar aq larg saqë në reality show-n e saj pati marrë një prapanicë x-ray për të dëshmuar kinse nuk ka kryer ndonjë implant.
Një gjë e njejtë i është thënë edhe revistës „OK“.

Tani mund të hamendësoni se nese të gjitha këto janë të verteta, Kim nuk do të ishte një „ seks simbol“, i skenës botërore, madje mbase as Kanye nuk di t’i propozonte martesë.

 
Lajme Shqip Tuesday, 05 November 2013 17:43

Ajo ka gjithçka që mund të ëndërrojnë një grua, është super e pasur dhe një femër në karrierë, një të fejuar superstar, një vajzë të shëndetshme dhe një trup perfekt.

Bëhet fjalë për Kim Kardashian, e cila pas lindjes së vajzësvjen çdo ditë e më shumë në formë. 33-vjeçarja ka treguar trupin me forma në mrekullueshme me një fustan të zi gjatë pushimeve familjare në Malibu. /albeu/

 
Lajme Shqip Friday, 21 June 2013 10:23

Kim  Kardashian dhe Kanye West, kanë vendosur ta quajnë vajzën e tyre North West.

Burimet pranë çiftit kanë treguar për UsWeekly, se vendimi për emrin e vajzës është marrë derisa ky vendim vjen pesë ditë pas lindjes së vajzës.

Thuhet se çifti do ta thërrasë vajzën shkurt: Nori.