Lajme Shqip Sunday, 31 July 2011 11:56

Vajza e bosit Donald Trumpit, Ivanka Trump, ёshtё bёrё nёnё pёrpara 2 javёsh dhe mbrёmё ka bёrё daljen e saj tё parё nё publik sё bashku me bashkёshortin, Jared Kushner.

Trump, 29-vjeçare, qё ka kaluar njё mbrёmje romantike me bashkёshortin, ёshtё shprehur se mezi pret tё dalё nё punё. Ndёrkohё qё vajza e saj Arabella Rose do tё qёndrojё nё shtёpi. Ajo duket se do t’ia nis menjёherё biznesit. Babai i saj mund t’i ketё mёsuar mjaft mirё pёr tё drejtuar biznesin, por jo kaq shumё sa tё largohet kaq shpejtё nga vajza 2-javёshe?!

Nё Twitter, Ivanka ёshtё shprehur:

“Nuk ka asgjё mё tё mirё se sa tё nisёsh ditёn e punёs me njё fёmijё, tё ushqyer mirë nё mёngjes!”.

Mbase fёmija i saj ёshtё njё gjeni, se foshnjet nuk rehatohen aq kollaj me ushqimin e ri.

Gjithsesi, pёr disa njerёz karriera ngelet e para. (LajmeShqip.com)