Lajme Shqip Monday, 25 July 2011 13:29

Gerrard do t’i mungoj kombëtares së Anglisë në miqësoren me Holandën, më 10 gusht dhe dyshohet se mesfushori do t’i mungojë Anglisë edhe në ndeshjen kundër Walesit për kualifikimet e “Euro 2012”, më 6 shtator.