Lajme Shqip Wednesday, 21 August 2013 20:58

Tifozët e Fenerbahçe  kanë bërë probleme para hotelit ku qëndrojnë lojtarët e ekipit londinez Arsenal. Ekipet po përballën sot në ndeshjen Play Off të Champions League.

Ata kanë hedhur bomba molotov dhe tymuese para hotelit për të treguar se në Stamboll i pret “ferri” ashtu siç ka ndodhur edhe me Liverpool, Leeds United apo Manchester United, ndërsa për policinë turke sot pritet të ketë shumë punë.

Shih në këtë video

http://ëëë.youtube.com/ëatch?v=lJPEF5ozXtU