Lajme Shqip Wednesday, 19 June 2013 22:27

 

Rihhana ka shkuar në një klinikë, ku po kurohet varësia  nga seksi ,droga ealkooli

Besohet se atë e ka goditur shumë ndarja e re e Chris Broënin dhe për këtë ka ndërprerë turneun dhe ka shkuar në klinikën “Qendra për lidhje dhe kurim” në shtetin federal Tenessee. 

“Rihanna edhe më tutje e adhuron. Është e opsesionuar me të, ndonëse ai i ka thënë se e tëra ka mbaruar. Ka biseduar pastaj me psikiatrin dhe ka ardhur në përfundim që programi që parasheh 12 hapa për kurim është zgjidhja më e mirë për të”, tha një burim i afërt me yllin.  

 

 
Lajme Shqip Wednesday, 22 May 2013 22:39

Në foto shihet Chris Brown, duke vlerësuar dëmin që i kishte shkaktuar makinës, me të cilën u aksidentua në rrugën e Beverly Hills në Los Angelos.

Modelja Karrueche Tran, ish – e dashura e Brown në ato moment ishte sëbashku me Brown në makinë dhe po merrte pamjet e dëmit të shkaktuar në makinën tjetër.

Brown po shkonte në  një studio regjistrimi – dhe menjëherë pas incidentit  doli nga vetura e tij dhe shkëmbej  të dhënat e sigurimeve me gruan, makinën e të cilës ai e goditi.

Askush nuk ishte lënduar në aksidentin e djeshëm dhe policinë nuk e kishin ftuar në vendngjarje.

Në fillim të këtij muaji, Brown gjatë një interviste në radio ka thënë se ai “po vazhdon vetëm” duke fajësuar  kështu Rihannën për ndarjen tyre si pasojë të punës së ngarkuar dhe agjendës së ngjeshur të saj.

Megjithatë, duket se ai nuk ka qëndruar vetëm për kohë të gjatë.

Mendohet se Brown është ribashkuar me Tran – gjë të cilën ai hodhi poshtë vitin e kaluar – dhe  fakti që të dy u panë bashkë në makinën e tij, ngjallën spekulime  janë ribashkuar.

Duke njoftuar fundin e romancës së tij me Rihannën, Brown ka thënë: “Unë do të vazhdoj i vetëm, sepse në fund edhe ajo po vazhdon punën e saj vetëm.”

“Gjithmonë do të jetë Dashuri, unë tashmë jam një i rritur dhe thjeshtë do vazhdoj përpara.”