Lajme Shqip Tuesday, 04 October 2011 16:48

Paris – Një shprehje popullore thotë:

“Bëmë baba të të ngjaj!”.

Nëse Nicolas i vuri kthetrat e tij mbi Carla Brunin, Pierre Sarkozy, djali i presidentit të Francës ka guxuar të synojë edhe më lart. Bëhet fjalë për modelen bukuroshe me famë botërore, Bar Rafaelin.

Dy të rinjtë janë zbuluar në mes të natës në lokalin Raspoutin, lokalin e famshëm parizien, në momente të pamohueshme.

Mbas një darkimi të gjatë, gjithçka ka përfunduar vetëm me një puthje, të cilën paparacët mezi e prisnin për ta përjetësuar. Mbase paparacët janë zhgënjyer nga mungesa e entuziazmit të tyre, por kryesorja është se provën e morën.

Sigurisht që thashethemet për mundësinë e një çifti të ri kanë filluar të qarkullojnë mbarë. Me arritjen e Pierre Sarkozy për të futur në kthetrat e tij një nga supermodelet më të paguara në botë, sigurisht që familja Sarkozy tashmë mund të krenohet me mbajtjen “Kupa e Modeleve”. (LajmeShqip.com)

 

 
Lajme Shqip Tuesday, 26 July 2011 17:48

Supermodelja e veshjeve bikini, Bar Rafaeli, ka shumё dashuri pёr tё gjithё, veçanёrisht pёr shoqet e saja!

Bukuroshja izraelite, 26-vjeçare ёshtё  fotografuar teksa pozonte pёr tё dashurin e saj, duke u puthur me njё shoqe të saj, gjatё pushimeve nё Porto Cervo tё Italisё. Ndwrsa, i dashuri i saj David Fisher, dukej mjaft i kёnaqur teksa i fotografonte vajzat me celularin e tij.

Bukuroshja izraelite mё vonё u relaksua nё njё jaht privat, pёr tё marrё sa mё shumё rreze dielli.

Bar dhe David, javёn e  fundit kanё kaluar pushime shumё pasionante. (LajmeShqip.com)