Lajme Shqip Monday, 10 October 2011 14:39

Mediat Angleze raportojnë se mega-rusët e pasur po përgatisin një ofertë për yllin e Arsenalit, Andre Arshavin.

Shefat e Anzhit janë takuar me përfaqësuesit e Arshavin dhe po e shqyrtojnë një marrëveshje të mundshme në dritare e transferimit në janar.

Ky lajm do të sjell dhimbje koke për Arsenalin dhe trajnerin Arsene Wenger. (LajmeShqip.com)