Lajme Shqip Thursday, 27 August 2015 11:11

Gazetarja Ilda Bejleri është fotografuar e zhveshur.

Me rroba banje ngjyre të kuqe, gazetarja e suportsport është fotografuar e zhveshur në këto ditë vere të nxehta.

Imazhet tregojnë format fizike të gazetares që ka rënë në sy për imazhin e saj dhe format e lakmueshme fizike, transmeton Telegrafi.

Në saje të kësaj, ajo është përfshirë edhe në disa fushata reklamuese duke u kthyer kështu edhe në një imazh marketingu.

Bejleri kohë më parë ishte raportuar se është në një lidhje me futbollistin shqiptar të sapotransferuar në Stoke City, Xherdan Shaqirin, të cilën gjë nuk e kanë mohuar, por as pohuar çifti.