Lajme Shqip Friday, 23 October 2015 12:17

Modelja dhe bukuroshja Dorina Gegiçi është zhveshur për të reklamuar një firmë

Bukuroshja kosovare, Dorina Gegiçi ka bërë një fotosesion kohëve të fundit ku shihet me foto nudo artistike.

Fotoja në fjalë është bërë për të reklamuar një kompani orësh nga Zvicra.

Dorina përndryshe ishte përfolur edhe si e dashura e Ledri Vulës, një lidhje që është dëmantuar nga të dy ata./Express/