Lajme Shqip Wednesday, 07 September 2011 15:29

Të shtunën është zbuluar një çift i ri në “Botën Magjike”.

Eva Mendes dhe Ryan Gosling kanë shkuar së bashku në Disneyland ku kanë kaluar një ditë plot argëtim, madje edhe udhqimi fast-food-i!

E përjavëshmja “US Weekly” ka publikuar ekskluzivisht fotot e Mendes, 37, dhe Gosling, 30, të kapur përdore dhe duke u puthur.

Të veshur me veshje të thjeshtë sportive dhe me nga një kapele me strehë në kokë, ata kanë shpresuar se nuk do t’i binin askujt në sy, por syri kurioz ka qënë edhe atje!

Ky zbulim i ri, me siguri i ka fillimet gjatë xhirimeve të filmit “The Place Beyond The Pines”. Të dy aktorë kryesorë në film interpretojnë rolin e një çifti të martuar.

Për Ryan Gosling nuk është hera e parë që bie në dashuri me partneret e tij.

Rachel McAdams, kolegia e tij e famshme në filmin romantik “The Notebook”, ka qënë partneria e tij në jetë deri përpara 2 vitesh. (LajmeShqip.com)