Lajme Shqip Monday, 07 September 2015 12:19

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga njihet për bukurinë e saj. Ajo ka zbuluar se si i mban vijat e trupit por edhe fytyrën e pastër

Këngëtarja më sa duket është pasionuar pas produkteve bio dhe ato i ka postuar në rrjetet sociale.

Produktet Bios janë kremëra dhe shampo që sipas Çiljetës janë të mrekullueshme.

Çiljeta njihet për format e saj të cilat i ka ruajtur edhe pas lindjes se djalit të saj të parë, por edhe për fytyrën e saj të pastër.