Lajme Shqip Wednesday, 27 July 2011 17:02

Prej kohёsh lёviznin thashethemet se aktori skocez frekuentohej me njё vajzё, qё me sa dukej ishte fiksimi i tij i ri.

Gazetarёt anglezё kanё hulumtuar mё shumё dhe kanё zbuluar se fiksimi i tik i ri ёshtё modelja nju jorkeze Seana-Marie.

Ata janё takuar gjatё njё fluturimi ajror dhe duket se bukuroshja i ёshtё afruar me muhabet me aktorin nё thjeshtёsinё mё tё madhe, duke e lёnё atё me gojё hapur qё nuk i ka kёrkuar pёr t’i bёrё as edhe njё foto. Megjithёse ajo i ishte prezantuar se kishte tё dashur, atij i ka pёlqyer aq shumё modelja, saqё i ka bёrё ftesё pёr çaj sёbashku me tё dashurin e saj.

Por, historia ka zgjatur mё shumё se kaq. Pasi kanё shkёmbyer njё sёrё e-mail-esh, Gerard i ka ofruar bukuroshes njё biletё falas pёr tё shkuar dhe takuar atё nё Angli.

Sipas burimeve tё tabloidit ‘The Sun’ aktorit i ka rёnё keq nё kokё pёr kёtё modele. (LajmeShqip.com)