Lajme Shqip Friday, 13 April 2012 14:13

Garderoba juaj pranverore ka nevojë për një ringjallje totale? Epo, atëherë riktheni në të gjallërinë e duhur me disa aksesorë shumë të nevojshëm.

Koleksioni i çantave Pranverë/Verë 2012 nga Zara ju ndihmon të arrini perfeksionin. Firma e njohur spanjolle na surprizon përsëri me një koleksion marramendës, me shumëllojshmëri ngjyrash, formash dhe materialesh.

Meqë kemi hyrë në stinën e pranverës dhe femrat janë më të prirura t’i kushtojnë më tepër rëndësi detajeve, ky koleksion i çantave është zgjedhja e duhur për to.

(LajmeShqip.com)