Lajme Shqip Wednesday, 30 October 2013 18:39

Zanfina Ismaili ka lansuar videoklipin e këngës së saj më të re, e titulluar “Ma ngat”. Teksti i këngës është shkruar nga Robb Daddy.

Reagimet e para të fansave të Zanfinës kanë qenë mjaft të mira si për këngën ashtu edhe për videoklipin.

Më poshtë mund të shihni këngën dhe klipin më të ri të Zanfinës.