Lajme Shqip Wednesday, 06 July 2011 17:29

Kujt i kishte shkuar mendja qё djaloshi 21-vjeçar, qё gjithmonё ishte dukur aq i mirё pёrballё kamerave, tё kishte patur probleme me alkoolin?!

Ka qenё vetё Daniel Radcliffe qё ka rrёfyer kёtё sekret pёr revistёn ‘GQ’. Ai tregon se kur kuptoi qё ishte bёrё i varur nga alkooli, nuk kishte kthyer mё asnjё gllёnkё, qё nga muaji gusht i vitit 2010.

“U bёra aq shumё i varur nga alkooli sa nuk e ndjeja veten tё kёnaqur nёse nuk pija. Kam qenё 18-vjeç kur u dashurova me kёtё lloj jetese, por qё sot nuk bёn pёr mua”, ka thёnё ai.

Daniel e pranon vetё qё ka qenё me fat qё nuk ёshtё kapur mat nё ato netё kur ai dilte i dehur nga mbrёmjet festive nёpёr klube. Fatmirёsisht edhe jeta e tij private ka marrё njё kthesё tё mirё qё mbas largimit tё tij nga pija. Me tё dashurёn e tij, emri i sё cilёs mbetet ende anonim, po kalon pёr mrekulli dhe nuk kanё mё grindjet qё kishin mё parё pёr shkak tё sjelljeve tё tij.

Nёse dikur whisky pёr tё ishte ‘lёngu’ i preferuar pёr tё lagur fytin, sot ai pranon me krenari se kёnaqet edhe me njё fundjavё duke parё film, apo piknik me miq, nё vёnd tё mbrёmjeve nёpёr klube. (LajmeShqip.com)