Lajme Shqip Friday, 13 May 2011 15:21

Will Smith tёrhoqi vёmёndjen e adhuruesve duke xhiruar pjesё tё filmit Men in Black 3 nё njё nga rrugёt e New York-ut.

Turma nё rrugё shikonte shfaqjen se si Smith 42 vjeçar papritmas dilte nga njё dritare me xhama tё thyera dhe hidhej poshtё… duke rёnё mbi njё skelё ku pritej nga ekuipazhi i sigurisё.

Mё pas ai zbriti poshtё nё mes tё turmёs e cila dёshpёrimisht priste qё tё pёrshёndetej me aktorin. Shumё prej tyre nuk kanё vonuar qё tё postojnё statuset nё rrjetet sociale “Unё dhe Will Smith gjatё kohёs qё ai filmonte Men in Black 3”.

Filmi “Men in Black 3” pritet tё dalё gjatё muajve tё ardhshёm.