Lajme Shqip Thursday, 19 July 2012 15:54

Katërmbëdhjetë muaj pasi Princ William dhe Kate Middleton kaluan muajin e mjaltit, fotot e tyre janë bërë publike.

Momente private në Seychelles vijnë edhe nga Italia në faqet e revistës së përjavshme ‘Chi’ fotot e patreguara më parë të muajit të mjaltit të William dhe Kate

Revista e njohur Woman’s Day i ka dedikuar një foto të madhe çiftit në foton mbështjellëse të revistës ku çifti është duke mbajtur dorën e njëri tjetrit në plazh.

Në videon më poshtë mund të shikoni momente intime të kapura nga gazetarë të guximshëm dhe të duruar, duke vënë në siklet Buckingam Palace për pushtimin e privatësisë dhe intimitetit. (LajmeShqip.Com)