Lajme Shqip Monday, 11 July 2011 14:10

Nёse Weston Cage mё parё na dukej i çuditshёm, çfarё mund tё themi tani pёr tё?

Djali i Nicolas Cage ka ndarё njё fotografi tё paraqitjes sё tij tё re me fansat e tij. I ka thёnё lamtumirё flokёve tё gjata dhe i ka hapur derёn tullacllёkut.

Siç ёshtё vёnё re kohёve tё fundit, jeta e tij ka patur shumё trazira, duke nisur me trainerin e tij personal, pёr tё vijuar mё vonё me gruan e tij, Nikki dhe zёrave pёr divorc ndёrmjet tyre.

Pёr momentin nё mes tyre ёshtё kthyer sёrish paqja, kjo pёr shkak tё shtatzёnisё sё gruas sё tij, apo jo, nuk i dihet! Por njё pyetje na vjen menjёherё ndёr mёnd: “Pёr sa kohё do tё zgjasё kjo paqe?”.

Jo gjithmonё paraqitja tё gёnjen dhe nё rastin konkret Weston nuk duket aspak paqёsor. (LajmeShqip.com)