Lajme Shqip Thursday, 07 July 2011 18:40

Djali i Nicolas Cage shkёmbeu betimin me gruan e tij, Nikki Williams vetёm pёrpara tre muajsh dhe tani duket se çdo gjё ka marrё fund kaq shpejtё.

Deklaratёn e tij ai e ka bёrё sot nё mёngjes duke e publikuar nё FaceBook: “E bёra zgjidhjen time. Do tё divorcohem.” Pёr kёtё arsye faqja e tij ёshtё dyndur nga komentet e miqve dhe adhuruesёve tё tij.

Mbas grindjeve qё pati me gruan e tij, tё dy pёrfunduan nё burg pёr t’u liruar mё vonё. Weston 20-vjeçar ёshtё shprehur nё FaceBook:

“Pёr çfarё arsye do tё tregohesha i dhunshёm me gruan time, e cila sapo kishte zbuluar qё ishte shtatzёnё? Mё vjen keq qё njё situatё e tillё u pёrsёrit. Zemra ime (Nikki) mё pati premtuar qё nuk do tё pinte mё…”

Mbas kёsaj deklarate qё ai e ka bёrё nё FaceBook pёr shtatzёninё e gruas sё tij, nuk ёshtё bёrё asnjё njoftim tjetёr zyrtar. (LajmeShqip.com)