Lajme Shqip Monday, 13 June 2011 19:03

Sulmuesi i Manchester United, Wayne Ronney, qё ka shpenzuar 11.400 euro pёr transplantin e flokёve, papritmas e gjen veten si njё idhull tё vёrtetё pop-i!

Mbrёmё nё njё klab tё Barbados, Wayne i ёshtё bashkёngjitur pianistit dhe ka filluar tё kёndojё kёngё tё Beatles dhe Oasis.

Nё fillim ёshtё shfaqur pak nervoz kur i ёshtё drejtuar mikrofonit me zёrin qё i dridhej, por mё vonё ёshtё çliruar pa e vrarё mёndjen nёse ishte i stonuar.

Madje edhe gruaja e tij Coleen ka ngelur e habitur nga performanca e tij. Ajo nё profilin e saj ka postuar: “Njё mbrёmje fantastike nё Piano Bar! Wayne mori mikrofonin duke kёnduar njё miks tё Beatles!!!”

Wayne Rooney-t me siguri ja kanё ngritur humorin mё shumё se kurrё flokёt e reja!