Lajme Shqip Saturday, 08 October 2011 11:31

Hollivud – Kujt i kishte shkuar ndër mënd që një nga meshkujt më king të planetit, të kishte patur një pamje të tillë në adoleshencën e tij?

George Clooney, aktori fitues i Academy Award, drejtori, producenti, aktivisti, filantropisti dhe dashnori i supermodeleve, ka qënë një ndër yjet më të mëdhenj të Hollivudit që prej dy dekadash.

Ndërkohë që 50 vjeçari tani reflekton një stil pa asnjë të metë, ka qënë një periudhë gjatë zhvillimit të tij që ai kishte një paraqitje të cilën babai i tij Nick e përshkroi për ABC News si “një eksperimentim pa fryte”.

Hidhini vetë një sy ndryshimeve të tij… (LajmeShqip.com)