Lajme Shqip Friday, 02 September 2011 07:35

Personazhe të famshëm të botës së showbizit ndër vite kanë bërë paradë me veshje intime, për të reklamuar linjën e tyre apo të dikujt tjetër.

Megjithatë, disa prej tyre i kanë rezistuar kohës dhe sipas një sondazhi të bërë, po publikojmë 10 femrat me veshjet bikini më të bukura ndër vite.

1) Melani B

2) Beyonce

3) Katy Perry

4) Pamela Anderson

5) Dita von Teese

6) Victoria Beckham

7) Abbey Clancy

8) Zoe Saldana

9) Kelly Brook

10) Eva Mendes