Lajme Shqip Saturday, 19 April 2014 17:01

Me një veshje të zezë e cila ekspozon dekoltenë e saj bombastike Vildane Zeneli ka goditur edhe këtë herë në shenjë.

Modelja shqiptare me famë edhe në botë duket se nuk ka të ndalur me projektet e saj.

Herë pas here ajo ndan foto me fansat në rrjetet sociale ku mer komplimente të shumta për format e saj trupore dhe për profesionalizmin si modele.

Këtë herë Vildane ka pozuar në plazhe ekzotike me një natyrë mbresëlënëse dhe ka ndarë foto të peisazhit me fansat në “Facebook”./tribuna/