Lajme Shqip Monday, 25 July 2011 18:28

Megjithёse i kanё mundёsitё qё tё ndёrrohen nga koka deri tek kёmbёt sa herё tё duan, preferencat e tyre pёr veshje tё caktuara i bёjnё qё tё shfaqen para kamerave dhe publikut, sёrish me tё njёjtat gjёra.

1. Selena Gomez i ka debulesё vathёt e saj. Ato i kombinon si me veshje elegante po ashtu edhe me sportive.

2. Kate Middleton i pёlqen aq shumё vathёt e saj tё fejesёs, sa i ka veshur edhe nё shumё raste tё tjera, sidomos gjatё udhёtimit tё saj nё Kanada.

3. Gwen Stefani nuk i ndan syzet e saj “Paname” nga Christian Dior.

4. Cameron Diaz dhe kёpucёt e saja elegante janё njё aksesor i kombinueshёm me çdo veshje dhe qё kanё shёtitur me tё nё tё gjithё botёn.

 

5. Kourtney Kardashian dhe çanta e saj Lena Erziak me lёkurё leopardi, janё tё pandashme nga njёra-tjetra.

 

6. Jessica Alba vazhdon edhe sot tё mabj çantёn e koleksionit veror tё Loewe.

7. Kim Kardashian, sikurse motra e saj, i ka fiksim çantat. Çanta e Kimit ёshtё e linjёs Balenciaga.

8. Sarah Jessica Parker nuk i ndahet sandaleve prej 60 dollarёsh tё markёs H&M.

9. Reese Witherspoon, çantёn e saj Chloe ‘Marcie’ nuk e ndan as kur del nё qytet dhe as kur shkon nё palestёr.

10. Jennifer Lopez e adhuron byzylykun e saj Cascais tё H. Sternit, njё byzylyk prej ari dhe gurёsh diamanti.

11. Brad Pitt i mban syzet e Exotics tё David Yurman, si njё mburojё nё diell dhe nga paparacёt.

12. Rihanna ka treguar se me njё palё vathё fantastike mund tё shkosh kudo. Vathёt Blake tё Lanas ajo i ka mbajtur si gjatё mbёrmjeve, po ashtu edhe nё plazh.

13. Eva Longoria dhe çanta e saj Ferragamo janё tё pandashme!