Lajme Shqip Tuesday, 25 June 2013 14:25

Rita Ora sërish ka tërhequr vëmendjen e mediave për mënyrën e veshjes së saj. Këngëtarja 22 vjeçare, është parë ditët e fundit në Londër me një veshje e cila është bërë temë e tabloideve britanike.

Rita mbante veshur pantallona dhe bluzë bardhezi, të cilat reflektonin Ritës si një të burgosur.