Lajme Shqip Tuesday, 18 August 2015 08:27

Dyshja e Big Brother Albania 8, Tea dhe Veseli po shijon momentet më të mira në jetë.

Dy të dashuruarit kanë udhëtuar për pushime në Alanya të Turqisë.

Veseli ka postuar një fotografi së bashku me Tean nga hoteli ku po qëndrojnë me mbishkrimin (Kur qejfi do të thotë Alanya).

Siç shihet edhe në fotografi, ata duken më të lumtur se kurrë.

Se a do të ketë ndonjë fejesë së shpejti, neve na mbetet të presim dhe të shohim se çfarë do të vendosë çifti.