Lajme Shqip Tuesday, 28 June 2011 19:17

Pippa Middleton është motra e princeshës Kate, martesa e së cilës e ka bërë super të famshme, të famshme në të gjithë globin.

Vëmëndja ndaj së cilës është rritur kaq shumë, ka bërë që familja e saj të shqetësohet shumë. Kështu prindërit e saj janë konsultuar me truprojat historik të princit William të cilët, me sa duket, i kanë këshilluar të porosisin një makinë luksoze me të gjitha masat e nevojshme të sigurisë, madje edhe me provën e sigurisë ndaj bombës.

Një makinë e tillë e blinduar ka kushtuar 107 mijë euro dhe sigurisht që për këtë kanë paguar vetë Middleton dhe jo anglezët. (Lajmeshqip.com)