Lajme Shqip Tuesday, 11 August 2015 15:15

Megjithëse Agon Sylejmani dhe Afërdita Dreshaj kanë mohuar se mesazhet e publikuara gjatë ditës së djeshme janë origjinale, Indeksonline ka vazhduar me publikimin e disa të rejave.

Sipas këtyre mesazheve të publikuara sot, Agoni dhe Afërdita akuzojnë ish gruan e Agonit për publikimin e tyre, transmeton Telegrafi.

Edhe pse të dy artistët në prononcimet e tyre janë zotuar se kjo punë do të zgjidhet me rrugë ligjore, për të cilën kanë nisur punë, mediumi në fjalë vazhdon të qëndrojë prapa këtyre publikimeve duke thënë se janë origjinale.