Lajme Shqip Thursday, 19 May 2011 12:12

Ndonjёherё tё gjithё e stakojnё mendjen; kёshtu bёjnё edhe kampionёt.

Dhe ja, Valentino Rossi pas angazhimeve tё njёpasnjёshme ka vendosur tё kalojё pushime relaksuese nё njё jaht nё Fano me njё grup miqsh dhe tё dashurёn e tij 26-vjeçare me origjinё nga tunizia Marwa Klebi.

Tё dy ‘zogjtё’ e vegjёl ishin tё shoqёruar, e megjithatё nuk janё pёrmbajtur dot dhe pёrveçse puthjeve kanё rrёshkitur edhe me pёrkёdhelira. Megjithёse janё kujtuar tё mbulohen, janё kujtuar shumё vonё, pasi deri nё ato momente ndodhitё ishin dokumentuar tashmё nga paparacёt.

Mund tё thuhet qartё se Valentino Rossi ka rёnё rehat qё prej vitit 2009. Nuk ёshtё parё tё takohet me femra tё tjera pёrveçse me tё dashurёn e tij. Madje ato kanё disa muaj qё po bashkёjetojnё.

A do tё arrijё e bukura Marwa tё gjejё rrugёn e duhur qё tё shkoj me Rossin deri nё altar? Pёr Rossin sigurisht qё nuk do tё jetё njё humbje!