Lajme Shqip Friday, 23 October 2015 15:45

Këngëtarja Gresa Behluli ka realizuar një set të ri fotografik.

Pjesë e këtij fotosesioni të realizuar nga fotografi Veton Osmani, është edhe motra e Gresës, Besiana Behluli, transmeton Telegrafi.

Me veshje të dizajnuara nga vetë Besiana, vajzat e bilbilit shqiptar, Shkurte Fejza, duken tejet seksi.

Këto fotografi vijnë para publikimit të projektit të ri muzikor nga Gresa, i cili do të vijë i realizuar me videoklip dhe do të publikohet së shpejti.