Lajme Shqip Wednesday, 09 September 2015 14:44

Ekspert portugez dhe menaxher i Chelseat, Jose Mourinho të martën në mbrëmje gala të revistës GQ u shoqërua nga e bija e tij, Matilde.

Por, pavarësisht se Mourinho ishte veshur elegant, ai mbeti mbeti në plan të dytë në këtë event botëror, transmeton Telegrafi.

Në qendër të vëmendjes ishte vajza e strategut portugez, Matilde, e cila kishte zbuluar gjysmën e gjoksit dhe shkaktoi mjaft polemika në mediat rozë.

Kujtojmë se vajza e trajnerit portugez është 18-vjeçare dhe aktualisht është duke studiuar në njërin prej kolegjeve me famë botërore britanike.