Lajme Shqip Friday, 21 June 2013 10:23

Kim  Kardashian dhe Kanye West, kanë vendosur ta quajnë vajzën e tyre North West.

Burimet pranë çiftit kanë treguar për UsWeekly, se vendimi për emrin e vajzës është marrë derisa ky vendim vjen pesë ditë pas lindjes së vajzës.

Thuhet se çifti do ta thërrasë vajzën shkurt: Nori.