Lajme Shqip Wednesday, 09 September 2015 21:23

Është modele, studente e ekonomisë, dhe DJ

Bëhet fjalë për Diana Melison me origjinë nga Ukraina, por është e lindur e rritur në Rusi.

23vjeçarja është kthyer në hit të rrjeteve sociale për shkak të fotove provokuese që poston.