Lajme Shqip Tuesday, 09 October 2012 09:00

Ukrainë – Revista Esquire e ka shpallur aktoren Mila Kunis si femrën me seksi në botë.

Ukrainasja 29-vjeçare është në ëndrrat e shumë meshkujve, mirëpo vet ajo nuk e ka të qartë pse është ashtu. Gjatë një interviste për Esquire, aktorja ka thënë se për të është e rëndësishme që t’i qëndrojë besnike vetes dhe principeve të saja.

“Ajo që punoj dhe ajo që jam, janë dy gjëra krejtësisht të ndryshme dhe gjithmonë do të jetë ashtu. Gjithmonë mundohem të them diçka qesharake, mirëpo nuk jam aq argëtuese sa disa njerëz”, ka deklaruar Kunis.(LajmeShqip.com)