Lajme Shqip Thursday, 17 September 2015 19:21

Tuna po vazhdon me provokime pas ndarjes, tani poston këngë me thënie me të cilat bën të dyshojmë

 Se janë ndarë çifti Tuna dhe Cozman, është konfirmuar, por çfarë do të thonë këto vargje që po poston Tuna në faqen e saj zyrtare në Facebook?

Këtë herë Tuna ka postuar këngën ‘Babe’, të cilën ia ka kushtuar Cozmanit për Shën Valentin dhe këtë herë ajo ka postuar edhe disa vargje që bëjnë të dyshojmë se Tuna po mendon një rikthim me Cozmanin.