Lajme Shqip Monday, 14 September 2015 09:16

Këngëtarja e njohur, Tuna pas ndarjes nga Cozman tash gëzon statusin ‘single’.

Derisa ende po shijon pushimet në Turqi, ajo ka nuk ka humbur kohë dhe në rrjetin social ‘Snapchat’ ka prezentuar të dashurin e saj.

Ajo ka postuar një fotografi të të ‘dashurit’ të saj i cili është sy e vesh në celular me mbishkrimin ‘I dashuri im është i zënë sonte’.

Nu dihet ende se çfarë ka dashur të thotë ajo me këtë, apo njëmend ajo ka një të dashur misterioz./10minuta/