Lajme Shqip Tuesday, 10 July 2012 13:00
9 February 2014 15:36
28 December 2013 14:41
16 December 2013 18:35
26 November 2013 14:30
21 October 2013 14:18
29 August 2013 17:32
16 August 2013 15:30

Prishtinë – Pop ylli shqiptar, Tuna, ka lançuar këngën e re të titulluar “I Asaj”, së cilës i ka shoqëruar edhe një videolip të jashtëzakonshëm. Këngëtarja e Altuna Sejdiu-Tuna  ka prekur “zoçkën” e saj jo vetëm në videoklip por ajo, pasi e ka parë që ky veprim ka shkaktuar emocion të forte tek publiku,  nuk ka refuzuar ta prekë “zogun” edhe gjatë koncerteve.

Në paraqitjen e saj në koncertin e këngëtares amerikane Eve që u mbajt në Prishtinë, teksa ka performuar hitin “I asaj”, këngëtarja Tuna ka ndalur muzikën dhe me qëllim ka kërkuar vëmendjen e publikut në mënyrë që ta shikojnë duke prekur “zoçkën” e saj. Gjatë performancës së saj, duke kënduar këngët e tjera ajo është djersitur tej mase saqë është bërë  qull mbi rrobat e saj. E veshur me një fustan që zbulonte pjesë të trupit, është vërejtur edhe mungesa e jelekëve në të cilat janë evidentuar qartë shumë detaje të gjinjve të saj.

Paparacët e “LajmeShqip.com” ju sjellin fotografi ekskluzive të Tunës, në shoqërimin e valltarëve meshkuj duke performuar të zhveshur në kercimet me kengëtaren. (LajmeShqip.com)