Lajme Shqip Tuesday, 18 August 2015 19:33

Edhe pse shumë e angazhuar me mbrëmje e koncerte këtë sezonë, sidomos pas hitit të fundit që sollën Tuna dhe Cozman, ‘Holla’, ata kanë gjetur kohë edhe të pushojnë.

Çifti po mbush bateritë e shpenzuara, derisa një foto e fundit që Tuna ka postuar në Instagram, e sjellë atë në top formë.

Madje, këngëtarja e veshur vetëm në bikini dhe duke u mbajtur tek një shtyllë teksa reklamon linjat e saj, e bën të duket sikur jep spektakël ‘striptizi’ për pushuesit rreth saj në plazh.

Sigurisht ata kanë fatin e mirë që gjenden afër saj duke e pasur mundësinë ta shohin ‘live’.