Lajme Shqip Tuesday, 25 August 2015 09:02

Këngëtarja e njohur nga Shkupi, Tuna Sejdiu, po i kushton tejet rëndësi look-ut të saj.

Ndryshimet e shpeshta që bënë këngëtarja vërehen dukshëm. Por, duket se përsëri është e pakënaqur me pamjen e saj, saqë nuk po bëhet assesi rehat.

Flokët e saj kanë marrë një pamje krejtësisht tjetër, dhe jo shumë të zakonshme, transmeton Indeksonline.

Urojmë që pamja e re t’i përshtatet këngëtares në fjalë.