Lajme Shqip Wednesday, 07 August 2013 15:39

“Jam e bekuar që ju kam juve”. Janë këto fjalët që Altuna Sejdiu i’a ka bashkangjitur një fotografie të postuar orë më parë në në profilin e saj në rrjetin social Facebook.

Si duket ajo ka pasur problemme shëndetin pasi fotoja është bërë në urgjencë, teksa shihetqë është duke bërë inhalim, shkruan albeu.

Ndërsa anëtarët e ekipit “Fenix Tour” e kanë mbështëtur këngëtaren duke u shprehur: “Ti e di që ke një ekip që të do dhe të mbështetë”.