Lajme Shqip Sunday, 09 February 2014 15:36

Këngëtarja seksi Tuna ka ndryshuar pamjen e saj duke i ngjyrosur flokët nga bionde në pink.

Padyshim se kjo është vetëm një paruke pasi mbrëmjen e kaluar ajo postoi një foto së bashku me të dashurin e saj Cozman dhe aty i shihen flokët bionde.

Ajo një ditë më parë publikoi një fotografi me Cozin ku shihen të dy me armë në duar.

Fotoja e publikuar në rrjetet sociale mbante nënshkrimin “Mr & Mrs Fenix”, duke bërë paralele me filmin e famshëm të Angelina Jolie me Brad Pitt, “Mr & Mrs Smith”./koha/