Lajme Shqip Monday, 20 June 2011 19:11
9 February 2014 15:36
28 December 2013 14:41
16 December 2013 18:35
26 November 2013 14:30
21 October 2013 14:18
29 August 2013 17:32
16 August 2013 15:30

Sipas hulumtimeve qё ka bёrё portali ynё Lajmeshqip.com, kemi gjetur disa tё dhёna mjaft interesante.

Bёhet fjalё pёr Altuna Sejdiun, e njohur ndryshe si Tuna, qё para 2 javёsh pranoi publikisht faktin se ishte ndarё nga bashkёshorti, dhe kёtё gjё vetёm pasi ja zbuloi portali ynё. Sipas burimeve tё portalit tonё mё interesant ishte arsyeja e ndarjes me Rilind Rekёn. Sipas kёtij burimi u njoftuam se Tuna ishte lesbike dhe partneri i saj nuk mund ta duronte dot teksa flirtonte vazhdimisht me femrat.

Menjёherё mbas kёtij lajmi nё njё deklaratё ajo pёrgёnjeshtroi faktin rreth tendecёs sё saj seksuale.

Por, nuk vonoi shumё dhe vetё ajo ka publikuar sot nё faqen e saj zyrtare njё fotografi nё shtrat me Genta Ismajlin. Siç ka njoftuar dhe vetё ajo, Tuna ka shkuar nё Turqi pёr tё kaluar pushimet me bukuroshen tjetёr, Gentёn.

Shumё njerёz nё jetё dhe nё shoqёri luajnё dy role duke pretenduar se vetёm njёri i pёrket i tyre. Por nё fund tё fundit ajo ёshtё njё luftё qё nё vetvete çdo kush e bёn pёr tё kuptuar rolin e ekzistencёs sё tij.

Çfarё do tё thotё kjo? Kjo do tё thotё qё nёse Tuna nuk pranon tё jetё lesbike, atёhere ёshtё e mundshme qё tё jetё biseksuale. Nё ditёt e sotme moderne, njerёzit kanё filluar ta konceptojnё biseksualitetin si njё eksperiencё njohjeje me botёn.

Nёse Tuna do tё ketё ndonjё gjё pёr tё replikuar, i kёshillojmё qё mё mirё tё njohё vetveten dhe ta pranojё pёr atё çfarё ёshtё.

I lumtur ёshtё ai njeri qё edhe hija e tij i buzёqesh. (LajmeShqip.com)